За рубрику веровали или не
13 земаља потписало споразум о изазивањуглобалне глади уништавањем залиха хране
Увод „Борбе за веру“:
13 западних земаља (https://www.globalresearch.ca/), укључујући Сједињене Државе, потписале су споразум о стварању онога што називају „етичком глобалном глађу“, као део циљева дневног реда Светског економског форума за период до 2030. године. Крајњи циљ те завере јесте истребљење људи. Али, поражавајуће је колико болесници који су умислили да су господари неба и земље, вређају људску здраву памет. У немогућности да измисле нешто рационалније, своју намеру оправдавају НАДИМАЊЕМ ЖИВОТИЊА! Оне су криве за емисију метана, и „глобално загревање“! „Кад се грађаху мудри, полудеше“, рекао би Свети Апостол Павле. Прочитајте вест у наставку, тиче се свих нас…
Према споразуму (https://www.globalmethanehub.org/), који је саставио СЗО и УН, производња хране узрокује „глобално загревање“ и мора се зауставити.
Да би се „спасила планета“ од „климатских промена“, глобалисти инсистирају на томе да се фарме морају затворити широм света.
Споразум о СЕФ-у утврђује циљане показатеље колико пољопривредног земљишта треба да елиминише свака земља како би испунила захтеве.
Под изговором смањења „емисија метана“, тринаест земаља потписало је обавезу да провоцира глобалну глад смањењем пољопривредне производње и затварања газдинстава.
Следеће земље су се сложиле да организују „контролисано рушење“ пољопривредне индустрије широм света, што ће водити човечанство у масовно гладовање: Сједињене Државе, Аргентина, Аустралија, Бразил, Буркина-Фасо, Чиле, Чешка, Еквадор, Немачка, Панама, Перу, Шпанија, Уругвај.
Позивајући се на „климатске промене“ и „глобално загревање“ као разлоге због којих се морају предузети тако радикалне мере, глобалисти који стоје иза климатске преваре инсистирају на томе да пољопривреда, укључујући узгој животиња, треба да се заустави, да би се спречила надутост животиња, што може довести до загревања животне средине.
„Драго ми је што видим општу посвећеност међународне заједнице да смањи емисију метана у пољопривреди као средство за постизање циљева које смо потписали у париском климатском споразуму“, рекао је Луис Планас, министар пољопривреде, рибарства и хране Шпаније.
Марцело Мена, Глобални генерални директор Global Metane Hub, наравно, слажем се са тим.
„Прехрамбени системи су одговорни за 60% емисија метана“, објашњава Мена у својој изјави.
Протеклог викенда, потпредседница Камала Харис је дала изјаву у којој је позвалана „смањење становништва“. То се може делимично постићи смањењем светских залиха хране.
„Смањење емисија метана је најбржи начин да смањите загревање у кратком року“, каже бивши председнички кандидат Џон Кери.
Извор:
БОРБА ЗА ВЕРУ